DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY

Weisser Riese Intensiv Color gel 50 dávek, 3,30 l

1836

WEISSER RIESE  Intensiv Color gel je velmi oblíbený prací gel s dlouholetou tradicí na barevné prádlo, který zajišťuje silné čistící schopnosti a dlouhotrvající svěží vůni.

 

Dovezeno z Rakouska.


  • Na dotaz
379 Kč
Kategorie: Rakousko-německá drogerie
Hmotnost: 3.58 kg
Položka byla vyprodána...
 

WEISSER RIESE Intensiv Color gel je velmi oblíbený prací gel s dlouholetou tradicí na barevné prádlo. Má silné čistící schopnosti a dlouhotrvající svěží vůni. Prací gel obsahuje unikátní kombinaci přísad, díky které dokáže odstranit až 100 různých typů skvrn, zajistit jasné zářivé barvy a ochránit vlákna proti zašpinění. Působí již při teplotě 20°C. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí a bílého prádla.

 

Prádlo: barevné

Množství: 50 pracích dávek

Objem: 3,30 L

Prací teploty: od 20 °C do 60 °C

 

Dovezeno z Rakouska.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.