DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY

SOI automatická lampička do kabelky

1320

NEHLEDAT! NAJÍT!

SOI je první automatická lampička do kabelky. Bez spínače a jiných nepříjemností se SOI rozsvítí pouhou blízkostí ruky nebo při letmém dotyku a automaticky zhasne po úspěšném hledání.

SOI znamená úsporu času!


  • Skladem
790 Kč
Kategorie: Hobby
Záruka: 2 roky
 

Kabelka patří k základním doplňkům každé ženy. Je nepostradatelným společníkem a taky mobilním útočištěm pro všechny věci, které ženy potřebují každý den. Každá žena ví, že vyhledávání předmětů v kabelce je často časově náročná záležitost. Kapesní svítilny s přepínači nebo mini svítící klíčenky neposkytují mnoho pomoci v momentu, kdy potřebujeme urgentně něco najít. Nejvyšší čas pro skutečně fungující řešení: SOI přináší světlo do tmy a ukončí tápání ve Vaší kabelce!

 Studie dokazují, že 76 dní stráví ženy v průměru tím, že hledají něco v kabelce. Díky SOI dokáží majitelky tento čas využít smysluplněji. 

Pouhou blízkostí ruky a lehkým dotykem se SOI rozsvítí. Jakmile uplyne časový interval, SOI se zcela automaticky vypne a tím pádem šetří baterie. 

Velmi praktická také do ložnice, vyzkoušejte a budete překvapeni teplým nezářivým světlem vždy po ruce a bez starostí o vypnutí.

 

Průměr: cca 7 cm

Hmotnost: 50 g

Typ baterií: 2x AAA

Doba provozu: průměrná výměna baterií cca 9-12 měsíců (6000 cyklů)

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.