DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY

Pozáruční servis

Po vypršení záruční lhůty nebo v případě že závada zboží nesplňuje reklamační podmínky před jejím vypršením, můžete pro opravu zboží využít našeho pozáručního servisu.
 
V případě, že zasíláte výrobek zakoupený u společnosti REVIGO Trading s.r.o., odštěpný závod do pozáručního servisu poštou či jiným dopravcem, zabalte jej do originálního obalu, aby se předešlo poškození během přepravy.
 
Místem pro uplatnění pozáruční opravy je prodejní místo společnosti v České republice, kde je přijetí reklamace s ohledem na sortiment prodávaného zboží možné, a to na adrese REVIGO Trading s.r.o., odštěpný závod, Dvořákova 2100/1, 695 01 Hodonín.
 
Zboží předejte k pozáruční opravě v místě, kde jste ho zakoupili. Pokud jste zboží obdrželi objednávkou přes internet nebo telefonickou objednávkou v zákaznickém centru, můžete jej poslat poštou nebo osobně předat na adrese REVIGO Trading s.r.o., odštěpný závod, Dvořákova 2100/1, 695 01 Hodonín.
 
 

 

Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.