DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY

Kapesní ostřič nožů VULKANUS Basic

1059
  • 1 z 4

Kapesní ostřič nožů VULKANUS Basic - ostření nožů s hladkým ostřím, tak i zoubkovaným ostřím.

  • 999 Kč 100 Kč –10 %
  • Na dotaz
899 Kč
Kategorie: Kuchyňské pomůcky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Ostřič nožů VULKANUS Basic povýšil ruční broušení nožů k dokonalosti. Nabízí možnost ostřit jak nože s hladkým ostřím, tak i zoubkovaným ostřím. Za jednoduchého použití a v krátkém čase nabrousíte každý nůž do ostří žiletky. Broušení a stahování se provádí ve stejném, patentovaném pružném systému, který je vyroben z vysoce kvalitních materiálu a zaručuje dlouhodobou životnost.

Vulkanus brousky jsou koncipovány tak, aby nedošlo k poškození nože, pokud jej uživatel použije pro broušení z opačné (obrácené) strany.

Materiál: plast

> pomocí nich brousíme a obtahujeme zároveň
> jednoduchá obsluha, zvládne ji každý

Nepostradatelný společník pro volnočasové aktivity a cestování.

Praktický, prostorově úsporný a kapesní formát máte vždy k dispozici.
 

Ostřič nožů Vulkanus má jednoduchý systém, který brousí nože podle Vašeho přítlaku. Ostřič postavíte na stůl tak, aby brousící lišty směřovaly k Vám. Poté vložíte nůž a protahujete směrem k sobě. Je vhodný i k broušení vlnitých ostří a to tak, že jej vložíte mezi brousící lišty a mírně otočíte do strany, kde jsou vybroušené zuby. Podrobný návod na broušení je součástí balení.

Nože budou velmi ostré a to již po pár tazích! Po použití omyjte nůž i ostřič od drobných kousků kovu.

Vulkanus Brousek


 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.