DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY

Original Börner V6 ExklusiveLine nerezový kuchyňský kráječ PROFI SET

BOR1007

ORIGINAL BÖRNER V6 ExklusiveLine nerezový kuchyňský kráječ PROFI SET


Originál BÖRNER V-kráječ V6 ExclusiveLine je nerezová verze oblíbeného kráječe  V-Hobel V3. Elegantní vzhled v broušené nerezové oceli klade důraz na funkčnost a moderní design. Díky jeho všestrannosti můžete s kráječem V6 rychle a snadno krájet ovoce a zeleninu. Důvěřujte originálu!

 

 

 


  • Skladem
2 699 Kč
Kategorie: Kuchyňské pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg
 

Originál BÖRNER V-kráječ V6 ExclusiveLine je nerezová verze oblíbeného kráječe  V-Hobel V3. Ať už silné, tenké nebo velmi tenké plátky, jemné proužky (Julienne) nebo hrubé kostky (hranolky) - nabízí mnoho možností krájení. V-kráječ V6 ExclusivLine splní všechna přání. Elegantní vzhled v broušené nerezové oceli klade důraz na funkčnost a moderní design kráječe V6.
Sada se skládá z rámu z nerezové oceli, planžety na plátky, 3,5mm planžety s noži, 7,0mm planžety s noži a nové bezpečnostní planžety, která slouží jednak jako ochrana nožů a při jejím otočení jako planžeta na středně silné plátky. Součástí balení je také zásuvný box, ve kterém jsou všechny části V6 uloženy, tím ušetříte místo pro skladování a zároveň vypadá velmi dekorativně.  Dále Börner dokovací stanice pro uskladnění kráječe tak, abyste ho měli ihned po ruce. Mějte svůj kráječ včetně planžet a ochranného kloboučku vedle sporáku nebo pracovní plochy na dosah ruky,   tak, abyste jste připravili rychle a snadno chutné a zdravé jídla.
Vždy doporučujeme, abyste při použití použili dodaný originální bezpečnostní Börner držák ovoce.

 Údaje o výrobku:

  • bezpečnostní planžeta
  • planžeta na silné a tenké plátky
  • 3,5 mm planžeta s noži na nudličky a kostky
  • 7,0 mm planžeta s noži na nudličky a kostky
  • bezpečnostní držák ovoce
  • zásuvný box pro bezpečné skladování
  • dokovaní stanice
 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.