DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY
Tip

Original Börner nerezový kuchyňský kráječ

BOR1001

ORIGINAL BÖRNER NEREZOVÝ KUCHYŇSKÝ KRÁJEČ


Originál BÖRNER V-kráječ V6 ExclusiveLine je nerezová verze oblíbeného kráječe  V-Hobel V3. Elegantní vzhled v broušené nerezové oceli klade důraz na funkčnost a moderní design. Díky jeho všestrannosti můžete s kráječem V6 rychle a snadno krájet ovoce a zeleninu. Důvěřujte originálu!

 

 


  • Skladem
2 499 Kč
Kategorie: Kuchyňské pomůcky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg
 

Originál BÖRNER V-kráječ V6 ExclusiveLine je nerezová verze oblíbeného kráječe  V-Hobel V3. Ať už silné, tenké nebo velmi tenké plátky, jemné proužky (Julienne) nebo hrubé kostky (hranolky) - nabízí mnoho možností krájení. V-kráječ V6 ExclusivLine splní všechna přání. Elegantní vzhled v broušené nerezové oceli klade důraz na funkčnost a moderní design kráječe V6.
Sada se skládá z rámu z nerezové oceli, planžety na plátky, 3,5mm planžety s noži, 7,0mm planžety s noži a nové bezpečnostní planžety, která slouží jednak jako ochrana nožů a při jejím otočení jako planžeta na středně silné plátky. Součástí balení je také transparentní multibox, ve kterém jsou všechny části V6 uloženy, tím ušetříte místo pro skladování a zároveň vypadá velmi dekorativně.
Vždy doporučujeme, abyste při použití použili dodaný originální bezpečnostní Börner držák ovoce.

 

Údaje o výrobku:
• bezpečnostní planžeta

• planžeta na silné a tenké plátky

• 3,5 mm planžeta s noži na nudličky a kostky

• 7,0 mm planžeta s noži na nudličky a kostky
• bezpečnostní držák ovoce
• transparentní Multibox pro bezpečné a dekorativní skladování

 

 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.