DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY

Náramek s alarmem HELP ME

1539

Náramek s alarmem HELP ME

  • náramek s alarmem dosahující 120 decibelů
  • slyšitelný do vzdálenosti 100 metrů
  • vždy po ruce, velmi jednoduché použití
  • náramek upevníte na ruku jako hodinky
  • k obraně před napadením nebo v nouzových situacích, kdy potřebujete pomoc
  • ideální pro seniory, děti, sportovce atd.

 

 


  • Skladem
990 Kč
Kategorie: Hobby
Hmotnost: 0.28 kg
 

Máte strach chodit sami v tmavých zákoutích, tunelech, po prázdných parkovištích, garážích, odlehlými ulicemi uprostřed noci? Musíte čekat v noci na autobus? Máte obavy o bezpečný návrat dětí ze školy? Zranili jste se při sportu venku a potřebujete rychlou pomoc? Potřebujete v jakékoliv situaci rychle pozornost?

 

Máme pro Vás řešení! HELP ME osobní alarm - Váš osobní ochránce!

 

Náramek s alarmem HELP ME máte samozřejmě vždy po ruce. Stiskněte spínač a spustí se hlasitý alarm o síle 120 decibelů. HELP ME lze slyšet v okruhu více než 100 metrů!

 

Klíčové alarmy, pepřové spreje a všechny ostatní pomůcky musíte nejprve v případě nebezpečí vyhledat a vytáhnout! To již může být pozdě! HELP ME alarm zapnete okamžitě pouhým stisknutím tlačítka.

 

HELP ME je ideální pro teenagery a dospělé, kteří se cítí nejistí na cestě domů. Osobní alarm HELP ME jednoduše připevníte na školní brašnu dítěte. HELP ME je také ideální pro starší lidi, kteří potřebují rychlou pomoc v případě nouze! HELP ME je rovněž nezbytný pro sportovce, kteří potřebují rychlou pomoc v případě zranění. Lze jej použít i k zastrašení agresivních zvířat!

 

HELP ME náramek má 4 vyměnitelné barvy náramku: bílý, černý, červený a zelený. Dále obdržíte 5 módních samolepicích motivů, takže Váš osobní alarm bude trendy. Kromě toho obdržíte také speciální nástroj k rychlé výměně náramků. Přístroj již obsahuje 3 knoflíkové baterie.

 

Váš osobní alarm funguje od první vteřiny!

 

Obsah balení:

1 x osobní alarm HELP ME s bílým silikonovým náramkem

1 x silikonový náramek zelený

1 x silikonový náramek červený

1 x silikonový náramek černý

1 x speciální pomůcka pro rychlou výměnu náramků

5 x módní samolepicí motivy

3 x 1,5 V knoflíkové baterie (vloženy do zařízení)

 

 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.