DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY
Novinka Tip

LIGHTNING SPEEDY svítící autodráha 192 dílů

2011

Skvělá autodráha LIGHTING SPEEDY, která svítí ve tmě. Flexibilní dílky děti jednoduše pospojují do jakýchkoliv tvarů a barevných kombinací a závody mohou začít!

 

 


  • Na dotaz
1 290 Kč
Kategorie: Děti a hračky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Umožněte dětem vyjádřit svou kreativitu s úžasnou neonovou závodní dráhou LIGHTING SPEEDY, která se dá ohýbat a otáčet a navíc svítí ve tmě!

Autodráha LIGHTING SPEEDY Vám nabízí hodiny zábavy a různé kombinace barev a tvarů dráhy. Možnosti jsou nekonečné!

Tato jedinečná závodní dráha s délkou 3,15 m je vyrobena ze 192 flexibilních dílů, které se dají jednoduše pospojovat do jakékoliv barevné kombinace a umožňují měnit design dráhy do jakéhokoliv tvaru nebo vzoru.

V základní sadě LIGHTING SPEEDY se nachází 1x věžový most, 1x točna pro autíčko, 1x výhybka a 1x červené autíčko poháněné baterií, které bude uhánět po závodní dráze jako skutečný šampion. Autíčko je vybaveno 5x LED světly, takže během jízdy vytváří opravdovou světelnou show. Autíčko funguje na 1x 1,5V AA baterii, která je bezpečně uložena v prostoru na baterie, který je dostupný pouze pomocí šroubováku.

Autodráha LIGHTING SPEEDY se stane opravdu výjimečnou, když zhasnete světlo. Neonové barvy začnou zářit a dětský pokoj Vašich dětí se přemění na magický hrad.


VÝHODY: 

• Díly se jednoduše spojují
• LIGHTING SPEEDY dráha je flexibilní, lze jí různě ohýbat a kroutit
• 360°- zatočte si dráhu dokola a sledujte autíčko uvnitř
• Závodní autíčko má LED světla, které rozzáří celou autodráhu
• Pro lepší uskladnění můžete dráhu srolovat

 

UPOZORNĚNÍ:

- Není vhodné pro děti do 3. let

- Baterie není součástí balení

 

Lightning speedy


 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.