DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY

Food Huggers 5- dílná sada speciálních "víček"

1254

Food Huggers 5- dílná sada speciálních "víček" 

Speciální „víčka“ Food Huggers, v překladu doslova „objímače potravin“, na zeleninové a ovocné odkrojky, aby Vám již nikdy více na vzduchu neokoraly.

  • 559 Kč 110 Kč –20 %
  • Skladem
449 Kč
Kategorie: Kuchyňské pomůcky
Hmotnost: 0.18 kg
 

Všichni to znají: na přípravu jídla stačí jen polovina citrónu, čtvrtina okurky nebo část obsahu konzervy. Poté končí zbytky často v kompostu. Inovativní Food Huggers Vám pomohou s plýtváním potravin.

Jestli polovina rajčete, okurky, citrónu nebo grapefruitu - chytří kuchyňští pomocníci v pěti velikostech "obejmou" nevyužité poloviny Vašeho ovoce nebo zeleniny. Jsou tak chráněny před vzduchem a tím i před oxidací. Chuť i barva tak zůstanou zachovány. Potlačují veškerý zápach, jako např. z cibule. Díky 5 různým velikostem je pro jakékoliv ukrojené ovoce či zeleninu vhodné víčko.

Víčka jsou ze 100% potravinářského silikonu, BPA free, ftalát free, ekologicky baleny v recyklovaném kartonu. Ty lze mýt v myčce na nádobí a lze je stohovat do sebe pro jednoduché a prostorově úsporné skladování. 

Tip: Food Huggers lze také použít na sklenicích, dózách, konzervách a jiných malých nádobách 

Obsah balení: 5 kusů o průměru 5,5 cm, 6,5 cm, 7,5 cm, 9 cm, 11 cm 

Opakovaně použitelné. Omyvatelné.

Bezpečné pro potraviny, vhodné do myčky nádobí, mikrovlnné trouby (230° Celsia) a mrazničky.

 

Food Huggers jsou jedním z produktů, které si prostě zamilujete.

 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.