DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY
Tip

DIXAN Flecken-Champion prací prášek 30 dávek, 2,1 kg

983

Velmi účinný prací prášek s technologií detekce fleků na bílé a světlé prádlo, který odstraní i ty nejodolnější skvrny a zanechá dlouhotrvající svěží vůní.

Dovezeno z Rakouska.


  • Na dotaz
269 Kč
Kategorie: Dixan
Hmotnost: 2.1 kg
Položka byla vyprodána...
 

DIXAN Flecken-Champion je velmi účinný prací prášek na bílé a světlé prádlo s technologií detekce fleků, který odstraní i ty nejodolnější skvrny a zanechá dlouhotrvající svěží vůní. Díky vysoké koncentraci bělících látek efektivně působí proti šednutí a prádlo bude vždy zářivě bílé. Prášek se snadno rozpouští a proniká tak hluboko do vlákna, a to již při 20 stupních, čímž šetří energii a životní prostředí. Vhodný i pro ruční praní. Obsahuje vzorec, který brání usazovaní vodního kamene v pračce. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí, černého a barevného prádla.

Prádlo: bílé a světlé

Množství: 30 pracích dávek

Hmotnost: 2,1 kg

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

Dovezeno z Rakouska.

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.