DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY
Tip

DIXAN Flecken-Champion prací gel 30 dávek, 2,19 l

982

DIXAN Flecken-Champion je velmi účinný prací gel na bílé a světlé prádlo s technologií detekce fleků, který odstraní i ty nejodolnější skvrny a zanechá dlouhotrvající svěží vůní. 

 

Dovezeno z Rakouska.


  • Na dotaz
269 Kč
Kategorie: Dixan
Hmotnost: 2.38 kg
Položka byla vyprodána...
 

DIXAN Aktiv-Enzym 6 Flecken-Champion Blüten Frische je velmi účinný prací gel  na bílé a světlé prádlo. Obsahuje technologii detekce fleků, která odstraní i ty nejodolnější skvrny. Díky vysoké koncentraci bělících látek efektivně působí proti šednutí a prádlo bude vždy zářivě bílé. Gel proniká hluboko do vlákna, a to již při 20 stupních, čímž šetří energii a životní prostředí. Vhodný i pro ruční praní. Obsahuje vzorec, který brání usazovaní vodního kamene v pračce. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí, černého a barevného prádla.

Prádlo: bílé a světlé

Množství: 30 pracích dávek

Objem: 2,19 L

Prací teploty: od 20 °C do 95 °C

 

Dovezeno z Rakouska.

 

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.