DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY

DIXAN Flecken-Champion Color Lavendel Frische prací gel 50 dávek 3,65L

814

DIXAN Flecken-Champion Color Lavendel Frische je velmi účinný prací gel s vůní levandule na barevné prádlo. Obsahuje technologii detekce fleků, která odstraní i ty nejodolnější skvrny a zanechá dlouhotrvající svěží vůní.

 


  • Na dotaz
399 Kč
Kategorie: Dixan
Hmotnost: 3.9 kg
Položka byla vyprodána...
 

DIXAN Flecken-Champion Color Lavendel frische je velmi účinný prací gel s vůní levandule na barevné prádlo. Obsahuje technologii detekce fleků, která odstraní i ty nejodolnější skvrny. Zajišťuje jasné zářivé barvy a dlouhotrvající svěží vůni levandule. Gel proniká hluboko do vlákna, a to již při 20 stupních, čímž šetří energii a životní prostředí. Vhodný i pro ruční praní. Obsahuje vzorec, který brání usazovaní vodního kamene v pračce. Prostředek není vhodný na praní vlny, hedvábí a bílého prádla.

Prádlo: barevné

Množství: 50 pracích dávek

Objem: 3,65 L

Prací teploty: od 20 °C do 60 °C

Dovezeno z Rakouska.

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.