DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY

CORAL Black Velvet prací gel na černé prádlo 25 dávek, 1,375 l

1728

CORAL Black Velvet je vysoce kvalitní prací gel pro tmavé a černé oblečení, který pomáhá předcházet žmolkování. Prací gel udrží tmavé barvy dlouhodobě intenzivní.

 

Dovezeno z Rakouska.


  • Na dotaz
169 Kč
Kategorie: Coral
Hmotnost: 1.52 kg
Položka byla vyprodána...
 

CORAL Black Velvet je vysoce kvalitní prací gel pro tmavé a černé oblečení. Coral Black Velvet udrží tmavé barvy dlouhodobě intenzivní a prádlo tak vypadá jako nové i po mnoha vypráních. Pomáhá předcházet žmolkování. Obsahuje speciální formule, které odstraní bez námahy i odolné skvrny a přesto je šetrný ke světlým barvám na šatech. Důkladně čistí, vyhlazuje vlákna a černá zůstává dlouho černou. Prostředek není vhodný na praní vlny a hedvábí.

 

Prádlo: tmavé a černé

Množství: 25 pracích dávek

Objem: 1,375 l

Prací teploty: od 30° do 60° 

 

Dovezeno z Rakouska.

Upozornění: dráždí oči, skladujte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Při požití nevyvolávejte zvracení, dítěti hrozí nebezpečí vdechnutí vytvořené pěny, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte toto upozornění.

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.