DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY
Tip

Chop-It se struhadlem

1314

Chop-It se struhadlem 

Máte rádi zeleninu nebo ovoce, ale jste otráveni ručním krájením?  Máme pro Vás skvělého pomocníka – kráječ Chop-It se struhadlem! 

 


  • Skladem
499 Kč
Kategorie: Kuchyň
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.46 kg
 

Díky 6 různým nástavcům zvládnete práci v kuchyni během okamžiku. S integrovaným kráječem na cibuli, česnek nakrájíte potravinu během pár sekund. Také ovoce a zeleninu nastrouháte na jemném a hrubém struhadle během okamžiku. Pokud máte rádi zeleninu na jemné proužky, použijte nástavec na Julienne proužky a můžete si ji připravovat mnohem častěji, jelikož ji nakrájíte během pár vteřin. Pomocí struhadla na pyré si připravíte vlastní ovocnou dřeň. Sada obsahuje sběrnou nádobu s víkem a ochranu na prsty proti pořezání.

6 různých nástavců, jemné struhadlo, hrubé struhadlo, nástavec na strouhání, nástavec na Julienne proužky, struhadlo na pyré a nástavec s dvojitou čepelí
• Ochrana na prsty a sběrná nádoba s víkem
• Nástavec na strouhání a krájení - ideální pro širokou škálu ovoce a zeleniny
• Integrovaný kráječ s tahacím mechanismem na cibuli, česnek a mnoho dalšího.
• Nerezová ocel

Upozornění:

Víčko s tahacím mechanismem pouze otírejte vlhkým hadříkem. Pro delší životnost všech součástí výrobku doporučujeme ruční umývání.

Pozor: Břity krájecích nástavců jsou velmi ostré! Při nesprávném zacházení může dojít ke zranění. Chraňte před dětmi!

Materiál: plast a nerezová ocel

 

 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.