DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY
Tip

Börner výrobník chipsů 3-dílný

1371

Börner výrobník chipsů 3- dílný

Vynikající domácí chipsy zcela bez tuku? To zvládnete během několika minut díky Börner výrobníku chipsů. Připravte si během okamžiku křupavé bramborové lupínky nebo zdravé zeleninové či ovocné chipsy bez tuku nebo nezdravých přísad.


  • Objednáno
799 Kč
Kategorie: Kuchyňské pomůcky
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Omyjte a oloupejte brambory nebo jinou zeleninu, jako je mrkev, cuketa nebo červená řepa. Nakrájejte je pak Börner kráječem na tenké plátky a ty rozdělte na výrobník chipsů. Dávejte pozor, aby se plátky navzájem nepřekrývaly - jen tak budou Vaše domácí chipsy velmi křupavé. Jednotlivé plátky rovnoměrně okořeňte dle Vaší chuti a poté si připravte chipsy v mikrovlnné troubě. Výrobník chipsů po použití jednoduše umyjete v myčce na nádobí.

 

Výrobník chipsů zakoupíte jednotlivě nebo ve 2 a 3-dílné sadě. Takže si můžete připravit ideální množství chipsů ať už jako malé občerstvení mezi jídly nebo ve větším množství díky sadám.

Doba přípravy v mikrovlnné troubě:  cca 15 minut při 900 W 

chips maker


 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.