DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY
Novinka

Börner Cheesmaker

2247

Jak jednoduše, rychle a zdravě vyrobit sýr? S Börner Cheesmaker vyrobíte vlastní varianty sýru dle Vaší chuti.


  • Skladem
990 Kč
Kategorie: Originál Börner produkty
 

Čerstvý sýr na plátku chleba je požitek.

Sýr je bohatý na důležité výživné látky, jako je vápník, fosfor a vitamíny A, B, E, D a K a současně má nízký obsah tuku. Na rozdíl od zakoupených sýrů neobsahuje domácí sýr konzervační látky, zahušťovadla, barviva a příchutě. Domácí sýr je čistě přírodní produkt, který si můžete ochutit podle vlastních představ. 

A jak se sýr vyrábí? Je to opravdu snadné. K originálnímu receptu od Börner potřebujete mléko (kravské, ovčí, kozí, bezlaktózové, sojové nebo mandlové mléko), mikrovlnnou troubou nebo obyčejný hrnec a srážedlo, jako je citrónová šťáva nebo ocet. Mléko se nejprve ohřeje, pak se srazí pomocí octu nebo citrónové šťávy a nalije se do Börner Cheesmaker. K Börner Cheesmaker doporučujeme dokoupit mísu Börner Multimaker! 

To je všechno. 

Můžete samozřejmě přidat další ingredience dle Vaší chuti. Sýr si buď vychutnáte ihned po vylití ještě teplý nebo ho necháte v chladničce vychladnout, čímž získá větší intenzitu na chuti a konzistence sýru zesílí. 

Börner Cheesemaker se skládá z kvalitního odkapávajícího sítka vyrobeného z odolného plastu bez BPA. Součástí výrobku je také destička, který slouží pro odkapávající tekutinu. Destička slouží také k servírování připraveného sýru. Odkapávající sítko a deska jsou vhodné k čištění v myčce nádobí. Nepoužívejte agresivní a abrazivní čistící prostředky. 

Náš tip: 

Syrovátka je velmi zdravý produkt. Skládá se z 94% vody, 4 až 5% laktózy a je téměř bez tuku. Obsahuje také kyselinu mléčnou, vitamíny B1, B2 (ty způsobují nazelenalou barvu) a B6, stejně jako draslík, vápník, fosfor a jiné minerály, ale zejména 0,6 až 1% syrovátkové bílkoviny. Syrovátka můžete jednoduše vypít.

 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.