DÁREK PŘI NÁKUPU NAD 3.000,- KČ - STRUHADLO BÖRNER CURLY
Tip

Bambus Kristall vysoce účinný čistič 250ml

1434
  • 1 z 4

Tento nový vysoce účinný čistič s bambusovým extraktem je dermatologicky testovaný a tedy šetrný k pokožce, přitom je extrémně účinný proti všem znečištěním. Můžete čistit všechny povrchy a materiály zcela bez námahy.


  • Skladem
149 Kč
Kategorie: Úklid
Hmotnost: 0.3 kg
 

Bambus Kristall vysoce účinný čistič s bambusovým extraktem je v koncentrované formě 1:100  úsporný v použití, ale také šetrný k životnímu prostředí. Rozpouští i tuky!

Dokonce i extrémní znečištění, jako jsou připálené trouby a keramické varné desky odstraní tento čistič během okamžiku a zanechá dokonale lesklé povrchy. Díky speciálnímu účinku je tento čistič skvělý pro čištění v kuchyni, v koupelně a v dětském pokoji - ale také v restauracích, školkách a v kancelářích.

Upozornění: Bambus Kristall vysoce účinný čistič se nesmí dostat do rukou dětí. V případě požití vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte etiketu.

Objem: 250ml

Doporučujeme dokoupit 5 –dílnou sadu bambusových utěrek Kristall

 
Tento web používá soubory cookie. Bez nich naše služby - používání webu, analýza návštěvnosti a reklamní služby - nemůžou být dodány. Pokračováním v procházení webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookie.